DeLonghi F38436

Rotačná fritéza s nakloneným košom pre úsporu 50% oleja. “Easy clean system”: na jednoduché čistenie fritézy. Technológia "cool touch". Kapacita oleja:...
Do 2 týždňov

Termostat

• Výberatelný koš

Ešte nemám odskúšané

• , zakúpené v Andrea Shop

• Podobnú fritézu iba starší typ používam už 12 rokov. Ak by mi doslúžila určite by som si vyberala z rovnakého typu, hlavne kvôli nízkej spotrebe oleja a možnosti perfektného prečistenia použitého oleja cez husté sitko, niekedy bolo v príslušenstve fritézy.

Nakoľko mám tento typ fritézy už odskúšaný, aj keď starší typ, rozhodla som sa kúpiť túto fritézu ako dar.

Objem misy
1.2 l
Možnosť umývania v umývačke riadu
Klasické
Regulácia teploty
Pachový filter
Termostat

Rotačná fritéza s nakloneným košom pre úsporu 50% oleja.

“Easy clean system”: na jednoduché čistenie fritézy.
Technológia "cool touch".

• Kapacita oleja: 1,2l
  • Kapacita jedla: 1,2 kg

Nastaviteľný termostat: 150- 190°C (pre najvhodnejšie smaženie rýb, zeleniny, hranoliek)
Príkon: 1800W
Vymeniteľný pachový filter.
Indikátor pripravenosti fritézy na smaženie.
Vyberateľné a umývateľné veko.
Protišmykové nožičky.
Systém výmeny oleja.
Nepriľnavý vnútorny povrch
Fritovací kôš, môže byť zdvihnutý alebo spustený aj keď je veko zavreté.
Tlačítko na automatické otváranie veka.

• Výberatelný koš

Ešte nemám odskúšané

• , zakúpené v Andrea Shop

• , zakúpené v DOMOSS

• Menej oleja.
    • Menej mastné.

Je potrebné nájsť si svoj čas vyprážania, zadaný od výrobcu mi vypražil veľmi do červena-niekto možno chce :-). Rýchly 7 minút a rezne červené.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• úspora oleja,ľahká výmena oleja
    • nemám

výborný produkt

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Tento systém fritézy sme zakúpili cca pred 10 r. Fritéza sa nám pokazila (hadička na vypúšt. oleja sa prederavila). Fritéza bola ináč OK tak sme sa opäť rozhodli pre rotačnú fritézu.
    • Fritézu inovovali. Namontovali do výpustu oleja sitko čo nie je moc šťastné, nakoľko sa ucpáva odpadom.

Mali sme už rôzne fritézy, ale rotujúca s výpustom oleja nám vyhovuje najviac.

• , zakúpené v TPD.sk

• Menšia spotreba oleja. Pri experimentovaní s teplotou smaženia a časom smaženia dosiahnete u hranolkov nasýtenosť tukom podľa vašej chuti.

Dobrý výrobok. Výrobca by mohol dodávať aj náhradnú smažiacu nádobu s lopatkou na miešanie, aby sme mohli smažiť aj s lyžičkou oleja, ako to má u svojich ďalších výrobkov.