Sencor SFR 5400WH

Multifunkčná fritéza, ktorá pracuje s horúcim vzduchom. Vďaka tomu v nej pripravíte maximálne chutné, ale zároveň zdravé jedlo plné vitamínov a ďalších, telu prospešných, živín...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 534 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 500 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 673 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma11 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 311 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov14 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant83 % • 3 952 recenziíĎalšie informácie

Dajte zbohom prepálenému tuku a nezdravým potravinám. Multifunkčná fritéza, ktorá pracuje s horúcim vzduchom, dokáže potraviny pripraviť rýchlo, chutne a zároveň v nich zachováva všetky vitamíny a ďalšie telu prospešné látky. Príprava je rýchla a pohodlná. Prístroj ponúka bohaté príslušenstvo, takže v ňom možno pripraviť naozaj veľké množstvo druhov jedál. Od vyprážaného kurčaťa až po koláče. Veľká kapacita sa hodí aj pre veľkú rodinu. Ovládanie prístroja je jednoduché najmä vďaka prehľadnému LED displeju a svetelným i zvukovým signálom. Pripravované pokrmy tak nemusíte každú chvíľku kontrolovať. Príslušenstvo je možné umývať v umývačke riadu. Vďaka účinnému filtru, ktorý zachytáva pachy a výpary, možno prístroj používať kdekoľvek si zaumienite.

Zdravé vyprážanie

Fritovanie bez pridaného oleja je zdravou alternatívou ku klasickému vyprážaniu. Táto príprava zachováva v potravinách všetky živiny a ostatné telu prospešné látky. Potraviny si navyše uchovávajú svoju prirodzenú chuť.

Vyberateľná nádoba
Termostat
Izolovaný plášť

ok.

• , zakúpené v planeo.sk

Dlho som vyberala, ktorú teplovzdušnu fritezu kúpim a tiež aký typ. Všimla som si, že takmer na všetky fritezu sú písané pozitívne recenzie, preto bol výber ťažký. Nakoniec ma zaujala fritéza Sencor s dvierkami. Napriek tomu, že som našla iba málo recenzií, rozhodla som sa ju vyskúšať. Výsledok je, že som nadšená. Zatiaľ som nerobila veľa jedál, ale všetky dopadli úžasne. Hranolky s čerstvých zemiakov sú vnútri mäkké a na povrchu krásne chrumkavé. Vysmážané kuracie rezne mi chutili viac ako keď ich robím na oleji. Jablkový koláč bol tiež úžasný. Zistila som, že sa dajú kúpiť aj plechy, ktoré tam pekne vojdú. Určite ju odporúčam každému, kto chce zdravšie variť, ale aj ako alternatívu malej trúby. Pri príprave menšieho množstva jedla nemusíte zapínať a rozohriať veľkú trúbu, stačí vám táto. Kúpu tejto fritézy určite neľutujem.

Vyberateľná nádoba
Pachový filter
Termostat
Izolovaný plášť

Multifunkčný spotrebič

Vďaka bohatému príslušenstvu pripravíte v jednom prístroji celý rad pokrmov. Fritéza má dvanásť prednastavených programov. Zároveň ponúkne nástavce aj pre miešanie surovín či plech. Takže ľahko pripravíte takmer čokoľvek, na čo máte práve chuť. Od hranoliek, zeleniny, vyprážaného kurčaťa a pizze až po torty, koláče či sušienky.
Multifunkčný spotrebič

Ideálny pre veľkú rodinu

Celkový objem jedenásť litrov je zárukou dostatočnej kapacity aj pre veľkú rodinu. Príprava pre niekoľko ľudí naraz je veľmi rýchla vďaka rovnomerne rozvedenému horúcemu vzduchu po celom priestore.
Ideálny pre veľkú rodinu

Jednoduché ovládanie

Prehľadné ovládanie zaisťuje dotykový ovládací panel s LED displejom a svetelnými kontrolkami. Ľahko tak nastavíte požadovanú teplotu i čas. Zvuková signalizácia vás upozorní na koniec programu.
Jednoduché ovládanie

Ľahká údržba

Príslušenstvo je vyberateľné a možno ho umývať v umývačke riadu, čo výrazne uľahčí údržbu.
Ľahká údržba

Bez zápachu

Vyprážanie bez nepríjemného zápachu zaisťuje nanokeramický filter, ktorý pohlcuje všetky pachy a výpary. Vďaka tomu môžete spotrebič používať kedykoľvek a kdekoľvek.
Bez zápachu

Maximálna bezpečnosť

Nekĺzavá základňa zaisťuje stabilitu. Tepelná poistka je samozrejmosťou. V prípade nečinnosti prístroj automaticky prejde do pohotovostného režimu. Pre manipuláciu s nádobami využijete praktický držiak.
Maximálna bezpečnosť

Multifunkčná teplovzdušná fritéza
Celkový objem 11 l
Príkon: 1 800 W
Funkcia dvojitého zahrievania pre efektívnejšie varenie – Dve ohrievacie telesá pre efektívnejšie pečenie
LED Displej
Dotykový ovládací panel pre jednoduché používanie – Dotykový ovládací panel zaisťujúci jednoduchú obsluhu
Rýchle nahriatie počas 3 minút
- Torty – Koláče
- Cookies
- Zelenina
- Rozmrazovanie
Vyberateľný nanokeramický filter (zabraňuje úniku výparov a pachu, je ľahké ho vymeniť – jednoducho vymeniteľný)
Časový spínač na 60 minút so zvukovou signalizáciou
Rozsah nastavenia teploty 60 °C – 200 °C
Systém fritovania bez použitia oleja:
- Zdravá alternatíva k tradičnému spôsobu smaženia
- Bez pripáleného oleja
- Redukcia zápachu
Špeciálny systém cirkulácie vzduchu
Vyberateľný fritovací kôš s nepriľnavým povrchom pre ľahké čistenie
Povrch chladný na dotyk
Automatické vypínanie
Odpojiteľný napájací kábel
Štandardné príslušenstvo:
- fritovacia nádoba + miešač – fritovacia nádoba s integrovanou miešacou metlou
- doska na prípravu pizze – Plech na pečenie na pizzu
- grilovacia mriežka – grilovací rošt
- mriežka na prípravu kurčiat – rošt na kurča
- rukoväť – rukoväť na vybratie grilovacieho roštu

Dokumenty

ok.