Tefal AH 950030

Termostat
4 kg

• , zakúpené v Andrea Shop

Veľká spokojnosť.

Treba si zistit kolko tam tie hranolky nechat. určite nie ako deklaruju 28minut. U mna tak 20 minut. (mrazene)
    Lahka udržba.
    Ine recepty som neskusal, ale mame v plane.
    Je to šikovná a čista robota. Nasypete hranolky a za 20 minut su hotove.... Bez oleja. (na mrazene)

• , zakúpené v Nel

• skvely vyrobok, chutne jedlo

Hranolky su presne take iste ale zdrave, prilozene recepty su super pre zaklad na tvorbu vlastnych receptov, po pridani oleja do kurata mi ten olej v nadobe zostal kura nebolo vobec mastne a chut bola skvela, koreniny sa dostaly az do vnutra mesa. Kupil by som ho znova. Upozornujem ze je ovela vacsi ako si clovek podla obrazka predstavuje ale to je len dobre, vojde tam dostatok jedla.
    Mal som doma staru fritezu kde som pouzil na hranbolky 1 l oleja a potom mi bolo zle, po pouziti fritezy uz nechcem klasicke hranolky su prilis mastne.
    Skvely je aj na pouzitie olivoveho oleja a pre rozne chutne a zdrave jedla. Tento pristroj odporucam bol to skvely darcek na Vianoce.
    Jedinou nevyhodou je hluk ktory produkuje pri vareni ale kedze sa da od neho odist lebo ma casovac nie je to nic hrozne.

Časovač
Možnosť umývania v umývačke riadu
Displej
Termostat
4 kg

FRITÉZA

CHARAKTERISTIKA:

ActiFry je prístroj s novou technológiou, ktorá umožňuje pripraviť 1,5 kg hranolčekov obsahujúcich iba 3 tuku s jedinou lyžicou oleja

Kapacita 1,5 kg

O 30 rýchlejšie ako pôvodné modely Actifry

Patentovaná lopatka / unikátne tepelné impulzy

Digitálny displej s časovačom

Funkcia autostop

Možnosť použitia akéhokoľvek oleja

Možné pripravovať mäso, zeleninu, omáčky

Možnosť umývania v umývačke (nepriľnavá nádoba, veko, lopatka, lyžice)

Absencia pachov, čistá a bezpečná obsluha

Kniha s 12 recepty

Odnímateľná prívodná šnúra

PARAMETRE:

• Príkon fritézy: 1500W
  • Typ fritovaním: Horúci vzduch
  • Materiál nádoby: povrch proti pripálením
  • Okienko vo veku: áno
  • displej: digitálny
  • Časovač / minútka: digitálne minútky
  • Regulácia teploty: nie
  • Vypúšťanie oleja: nemá
  • Schránka pre uschovaním použitého oleja: nie
  • Umývateľné odnímateľné časti: veko, nádoba
  • Hmotnosť: 4,8 kg
  • Výška: 29,5 cm
  • Šírka: 38,0 cm
  • Hĺbka: 48,9 cm

• Nenašla jsem nic pro
    • Bleee :-(

„Mám ráda hranolky klasické z friťáku i z trouby, ale takhle odporné hranolky jako dělá tato fritéza, to svět neviděl. Pokud ve fritéze připravujete i jiné pokrmy, tak bych k vám opravdu nechtěla být pozvána na večeři. Já vím, řeknete mi, že jíte zdravě, ale hranolky jsou prostě hranolky, a musí být chuťově křupavé a ne vysušené bílé bez chuti (zkoušela jsem všechny možné druhy domácích i kupovaných předsmaž. hranolek), ale výsledek vždy stejný,“

• , zakúpené v Andrea Shop

Veľká spokojnosť.

Lahka udržba.
    Ine recepty som neskusal, ale mame v plane.

• , zakúpené v Nel

• skvely vyrobok, chutne jedlo