Tefal FF162131

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Andrea Shop

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 20 386 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma88 % • 4 198 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 857 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 8 385 recenziíĎalšie informácie

Pachový filter
Termostat
Izolovaný plášť

• , zakúpené v Andrea Shop

Dnes som vyskúšala fritézu, zatiaľ som spokojná. Moderná, pekný design a páči sa mi, že sa dajú časti umývať aj v umývačke.

• Skladný
    • Nádoba s olejom nie je vyberateľná
  • , zakúpené v OKAY.sk

ok,starú fritézu Tefal používam bez poruchy už 28 rokov.
    Túto mám len na hranolky.Tefal je bezkonkurenčná.
    Je to proste TEFAL ....

Regulácia teploty
Pachový filter
Termostat
Izolovaný plášť

S fritézou Tefal Filtra One môžete pripraviť až 1,2 kg dokonale chrumkavých domácich hranoliek pre všetkých! Táto fritéza zahŕňa exkluzívnu patentovanú technológiu filtrácie oleja, vďaka ktorej je Tefal Filtra One taký jedinečný.

Po každom fritovaní môžete odstrániť omrvinky a zvyšky po fritovaní v jedinom kroku. Filtračná sieťka je umiestnená vo vnútri nádoby, a zostáva tu po celú dobu fritovacieho procesu. Po dokončení fritovania a vychladnutí oleja môžete vykonať filtrovanie v jedinom kroku. Je to veľmi ľahké a taktiež veľmi praktické.

Vďaka technológii chladných stien nie sú steny pri fritovaní nikdy príliš horúce, čo je oveľa bezpečnejšie. Môžete svoje pokrmy sledovať pri varení vďaka pozorovaciemu okienku. Ľahko sa čistí, veko a fritovací kôš môžete umývať v umývačke riadu. S fritézou Tefal Filtra One môžete prefiltrovať olej v jednom jedinom kroku!

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Skladný
    • Nádoba s olejom nie je vyberateľná
  • , zakúpené v OKAY.sk

ok,starú fritézu Tefal používam bez poruchy už 28 rokov.
    Túto mám len na hranolky.Tefal je bezkonkurenčná.
    Je to proste TEFAL ....

• , zakúpené v Chefshop.sk

• Výborný friťák
    • Mriežka proti znečisteniu oleja
    • Mriežka proti znečisteniu oleja - nie je dosť hustá - prepadáva

Mriežka proti znečisteniu oleja - to hlavné, prečo som fritézu chcela, ale nie je dosť hustá - najmä strúhanka prepadáva

• , zakúpené v OKAY.sk

pekný (dizajn) a splňa to čo sme chceli a nám to stačí !!!

• , zakúpené v OKAY.sk

• Do nového domu sa akurát hodí

Super

• nemožnosť vybratia nádoby na olej a jej umytie v umývačke
  • , zakúpené v Andrea Shop

Základné funkcie za rozumnú cenu

• , zakúpené v OKAY.sk

Fritéza splnila moje očakávania. Má dostatočný objem.