Tefal FX 1000

37 x 28.2 x 31.5 cm

• zdravé pečenie bez oleja

odporúčam lebo je to zdravé pečenie bez oleja

• Skvela vecicka!
    • Mal som obavy z teplovzdusnej fritezi celkovo, ale teraz ked som ju vyskusal, je to moj druhy najoblubenejsi produkt v domacnosti, hned po mycke. Velky kos, pomerne ticha prevadzka.
    • Hned na prvy krat som tam dal hranolky spolu s masom a za 15min som jedol.

Objem misy
Priehľadné okienko
Termostat
Rozmery
37 x 28.2 x 31.5 cm

teplovzdušná fritéza • príkon 1 450 W • kapacita 800 g • regulácia teploty: 150 až 200 °C • možnosť prípravy pokrmov bez oleja • 30minútový časovač • košík a panvica vhodná na umývanie v umývačke riadu

• zdravé pečenie bez oleja

odporúčam lebo je to zdravé pečenie bez oleja

• Skvela vecicka!
    • Hned na prvy krat som tam dal hranolky spolu s masom a za 15min som jedol.

• rýchlosť varenia dobrá obsluha aj cena varenie bez oleja rýchle umývanie
    • máme dva kusy na každom sa odliepa teflon