Tefal FZ 701015

Displej

Ocenenie

Produkt roku 2017 - Top v kategórii
Produkt roku 2016 - Top v kategórii

Spoločnosť Tefal je celosvetový výrobca nepriľnavého riadu, stala sa svetovou špičkou v elektrických domácich spotrebičov. Ich cieľom je ponúkať premyslené kvalitné výrobky, ktoré uľahčia varenie a domáce práce. Usiluje o pochopenie potrieb zákazníka a prináša inovačne riešenie.

Inovační prístroj pre zdravšiu a chutnejšiu prípravu vyprážaných jedál. Fritéza Tefal Actifry umožňuje pripraviť napr. 1 kg hranoliek obsahujúcich len 3 % tuku s jedinou lyžicou oleja (1,4 cl), mäsa, zeleniny, polotovary, atd. Vďaka priehľadnému oknu vo veku vidíte priebeh varenia. Údržba je veľmi ľahká – nepriľnavú nádobu, lopatku, veko a lyžičku môžete mať v umývačke riadu. Fritéza má príkon 1400 W.

Hlavní prednosti:

Šírka: 39,8 cm
Výška: 24,5 cm
Hĺbka: 39,8 cm

4,05 kg

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2017, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• SOM SPOKOJNY

• časovač nema
  • , zakúpené v Nel

• maximalna jednoduchost
    • nic

• skvelý
    • mohol by byť tichší

Robievam v ňom prevažne hranolky, ktoré sú super chrumkavé, žiadny olej, proste mňamka! Tiež mám odskúšané kuracie horné stehná, ktoré som len pokvapkala olejom a posypala korením a boli jedna báseň - šťavnaté, chutné a koža dochrumkava opečená.
    Som veľmi spokojná!!!

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Som vzdy spokojna

• Ja ho mám už asi 3 roky. Teraz som ho kupovala ako darček pre syna. Je to nenahraditeľný kuchynský spotrebič.
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

• varenie bez tuku
    • nebol priložený slovenský návod

vcelku som spokojná

• , zakúpené v Andrea Shop

• kúpila som tento produkt pre dcéru pod stromček.

Zatial sme ho nevyskúšali